Blog > Komentarze do wpisu

cele i strategie

Krzyżak w Patroluniu wymieniony, można dalej śmigać a ja zastanawiam się nad tym, co począć z tak pięknie napoczętym przez rdzę Patrolem jak mój :-)

A tak serio to zacząłem rozglądać się na osobą-warsztatem, która zajmie się dopieszczeniem mi Patrola od strony blacharskiej. Przydało by się wstawić nowe progi, pewnie rama wymaga paru łat (wyciąć->wstawić), nadkola, okolice okien itp.

Bo jak poczekam z tym do kolejnej wiosny to może niewiele zostać do łatania. Szukam w okolicach Wawy, i to takich dalszych okolicach nawet, żeby wstawić auto na parę..tygodni? (hehe, optymista ze mnie niepoprawny w tych sprawach).

Zostało mi jeszcze powalczyć z paroma rzeczami około-mechanicznymi: przedni wał z luzem na wieloklinie, pocące się przewody pod turbo, uporządkowanie elektryki oświetlenia dodatkowego, pomysleć nad wymianą amortyzatora skrętu, pomyśleć nad (znowu!) pocącą się przekładnią kierowniczą. Mechanicznie to wszystko. Aaaa chyba już czas wymienić poduchę pod silnikiem. Teraz to już serio wszytko. No i blacha do zrobienia.

A wtedy to już zostanie detaling :-P

wtorek, 14 października 2014, mojjeep
Tagi: rdza patrol

Polecane wpisy