Blog > Komentarze do wpisu

Monstery i inne zwierzaki

Ostatnio mnie moja młodzież nęka, żebyśmy obejrzeli sobie show Monster tracków. Niestety w Warszawie nic takiego się nie objawiło. Były imprezy w Łodzi więc pod nosem no i w Gdańsku -ciut dalej, ale bez tragedii.
Ale terminy nie teges i musieliśmy odpuścić.
A młodszy zaraził się takimi monsterami jak oglądneliśmy latem takie fury. Ot tak stanęły sobie koło nas kiedy tankowaliśmy jeepena.
Przez to, że te zabawki mają bardzo ażurową konstrukcję można sobie zerknąć jak wyglądają od środka. Ciekawe na ile możliwe jest wybudowanie sobie takiego auta samemu. Nie tylko o koszty mi chodzi. Zakładam, że mosty mega mocne, solida rama. Ale te auta uzyskują zajebisty moment obrotowy. Tu nie wystarczy 1.9tdi..Dyskusja czysto akademicka, bo nie planuję, ale taka inżynierska ciekawość mnie ogarnęła.
Zdaje się, że ten który kiedyś oglądałem na targach starych autek (imprezka na Bemowie była) - to właśnie taka samoróba jest.
W każdym razie śledzę od niechcenia terminarze takich imprez. A że najczęściej są to stadiony to mój wysłużony canon może sobie nie dać rady z taką odległością. Trzeba by się dozbroić w mocniejszy zooooom.

piątek, 11 stycznia 2013, mojjeep

Polecane wpisy

 • Oszczędzaj benzynę, pij wino!

  Znów zapach benzyny. Tym razem Warsaw Oldtimer Show. Parę fajnych chrupków było-typu stary Fiat Multipla, citroeny, fantastycznie się prezentujące mustangi. Zde

 • bez trybu

  Nie bardzo wiem/pamiętam o co chodzi w tym "ja bez trybu", ale nie miałem pomysłu na tytuł. W każdym razie wiosna za pasem i można odkurzyć zawieszenie... A t

 • plany plany

  ..wiosną zwiedzam (a w każdym razie planuję) https://pl.wikipedia.org/wiki/Carska_Droga

 • Ukradli mi Dzieci

  Pojechali odwiedzić babcie, ale już je ukradli. Nie zdążyli się rozpakować, a już Kids TV z Changshadzwoni aby do nich przyjechać na show, wszystko płac

 • Chińskie TV Show z Białymi Dziećmi

  Przysłali mi więcej zdjęc z Chin. Dzieci rosna, ciągle zapraszają je na różne wystawy, zabawy, rosną mi celebrytki. Ale jak to bedzie w Europie?